O Festiwalu

Wyobraź sobie przestrzeń, w której możesz czuć prawdziwą radość bycia sobą. Są tu ludzie tacy jak Ty, którzy patrzą, czują i doświadczają w podobny sposób. To tutaj mogą podjąć ze sobą dialog – ten prawdziwy, nasiąknięty inspiracją, oryginalnością i wspólnymi wartościami. 

To miejsce już się zmaterializowało. Przyłącz się do innych pasjonatów sztuki podczas pierwszej edycji Festiwalu Sztuk Zjednoczonych w położonym na skale Zamku w Domanicach na Dolnym Śląsku.

Czym jest Festiwal Sztuk Zjednoczonych? 

Festiwal o sztuce i dla sztuki. Pełen muzyki, malarstwa, teatru, tańca, rzeźby, performance’u, czy filmu. 

Podczas wydarzenia każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w koncertach, spektaklach teatralnych, seansach kinowych, warsztatach rzeźbiarskich oraz medytacyjnych. Swój udział w festiwalu potwierdziło już wielu wybitnych aktorów, producentów i reżyserów, z którymi będzie można spotkać się nie tylko podczas dedykowanych paneli, ale również w festiwalowej kawiarni – chcemy, aby „widownia” mieszała się z „artystami” i tworzyła jeden, pulsujący organizm. 

Do użytku uczestników zostanie oddane kilka scen festiwalowych. Na terenie parku zostanie stworzone pole namiotowe z zapleczem gastronomicznym. 

Dla kogo jest Festiwal Sztuk Zjednoczonych? 

Dla profesjonalnych artystów. Dla początkujących artystów. Dla aspirujących artystów. Dla tych, którzy nigdy artystami się nie określą, ale chcą przestrzeni do wyrażania siebie i tworzenia. Dla Ciebie i mnie. Dla każdego, kto chce choć na moment oderwać się od codzienności i przeżyć przygodę w bajkowym otoczeniu. Bo sztuki nie sposób zdefiniować. Ona nie ma granic. 

Przewiń na górę