Blanka Satora

Słowianka z hiszpańską duszą, traktująca jeździectwo nie jako sport, ale prawdziwą sztukę. Od lat zakochana w barokowych andaluzach, które w zamian oddają jej całe swoje serce. Trzyma się w życiu maksymy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Blanka Satora z niegasnącą pasją tworzy swój własny, unikalny styl jazdy i pracy z końmi, płynnie splatając klasyczną hiszpańską szkołę jazdy i natural horsemanship.

Kreuje fenomenalne pokazy, oczarowując widzów na najważniejszych jeździeckich eventach, pięciogwiazdkowych imprezach i zawodach najwyższej rangi wirtuozerskimi spektaklami. Kunszt i precyzja poszczególnych figur hiszpańskiej szkoły jazdy i końskich sztuczek w wykonaniu imponujących koni iberyjskich oraz miniaturek są przełamane prawdziwym ogniem ekspresji i elementami, jakich jeszcze w Polsce nie było, jak żywe płomienie czy instalacje świetlne.

Zdobywaną przez lata wiedzę przelewa w fascynujące publikacje, wyjątkowe treningi i kliniki jeździeckie na najwyższym poziomie. Jej zjawiskowe konie biorą udział w teledyskach, sesjach zdjęciowych i reklamowych oraz filmach krótkometrażowych i zdobywają coraz większe grono zachwyconych fanów. Wisienką na torcie działalności Blanki jest hodowla koni Pura Raza Española prowadzona w sercu Andaluzji, Sanlucar de Barrameda.

Przewiń na górę